menusearch
fanikarmashhad.ir

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی مشهد | ۰۹۹۱۴۱۱۳۶۶۴ |تعمیرات ماشین ظرفشویی مشهد

جستجو
صفحه اصلی
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ۱۲:۴۳:۱۰
۱۳۹۹/۶/۴ سه شنبه
(6)
(0)
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی مشهد | ۰۹۹۱۴۱۱۳۶۶۴ |تعمیرات ماشین ظرفشویی مشهد
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی  مشهد | ۰۹۹۱۴۱۱۳۶۶۴ |تعمیرات ماشین ظرفشویی مشهد

 

تعمیرات ظرفشویی ال جی شما همشهریان محترم را کمتر از ۲ساعت انجام میدهیم.

الان که شما اینجا تشریف دارید در واقع ماشین ظرفشویی ال جی شما دچار مشگل شده است با تماس با فنی کارمشهد

بلافاصله تکنسین های متخصص ما در محل شما اعزام میشوند.

تماس با ما  09914113664

 

 

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی (و راه حل آنها)

در بیشتر مواقع، می‌توانید روی ماشین ظرفشویی ال‌جی خود حساب کنید تا بدون ایجاد استرس برای شما، کار خود را انجام دهد. با این حال، با گذشت زمان ماشین ظرفشویی تحت تأثیر مواد غذایی و ضایعات معدنی قرار می‌گیرد و ممکن است قطعات خراب شوند. بسیاری از مشکلات به دلیل عدم تعمیر و نگهداری به وجود می‌آیند، مانند استفاده منظم از محلول شستشوی ماشین ظرفشویی از طریق ماشین ظرفشویی برای تمیز نگه داشتن آن و در بهترین حالت.

تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی

برای حفظ بهترین حالت ماشین ظرفشویی، LG انجام تعمیر و نگهداری دوره ای را توصیه می‌کند. نگهداری از ماشین ظرفشویی به سادگی قرار دادن 1-2 فنجان سرکه سفید در ماشین ظرفشویی خالی و سپس اجرای یک چرخه معمولی (ماهی یکبار) است. سرکه ذرات غذا و مواد معدنی را که در داخل ماشین ظرفشویی، روی در و قسمت های داخلی جمع شده اند، تجزیه می‌کند. تمیز کردن بازوهای اسپری، فیلترها و شکاف هوا نیز باعث دوام بیشتر ماشین ظرفشویی شما می‌شود و مشکلات ماشین ظرفشویی را کاهش می‌دهد. محصولات تمیز کننده مخصوص ماشین ظرفشویی را نیز می‌توان خریداری کرد.

ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌شود

مشکلات تخلیه نشدن ماشین ظرفشویی در اکثر ماشین های ظرفشویی رایج است. علت این مشکل معمولاً انسداد ذرات غذا در فیلتر یا شلنگ تخلیه، پمپ معیوب، پیچ خوردگی شیلنگ تخلیه، یا معیوب بودن شیر چک (فلاپ) است. گاهی اوقات ممکن است کیت شیر ​​برقی باز نشود یا پمپ ماشین ظرفشویی از کار بیفتد.

برای رفع مشکلات آبکشی:

اگر ماشین ظرفشویی دارید، از جمله فیلتر، دفع زباله و شکاف هوا را تمیز کنید.

بررسی کنید که شلنگ تخلیه پیچ خورده نباشد. بررسی کنید که اگر به کابینت سینک (یک حلقه بالا) وصل شده باشد، به درستی وصل شده باشد و فاضلاب به ماشین ظرفشویی برنگردد.

شلنگ تخلیه را جدا کنید و مطمئن شوید که مسدود نشده است.

پانل دسترسی پایین یا کیک پلیت را بردارید و پمپ را از نظر علائم آسیب به خصوص به پروانه بررسی کنید. شیر چک خروجی یا محفظه پمپ تخلیه را برای علائم آسیب بررسی کنید. همچنین، کیت شیر ​​برقی روی پمپ تخلیه را برای ایراد بررسی کنید.

پمپ و شیر برقی را برای تداوم با مولتی متر تست کنید.

قطعات معیوب را تعویض کنید. و یا با واحد خدمات فنی کار مشهد تماس حاصل نمایید.

ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد

نشتی ماشین ظرفشویی معمولاً به دلیل معیوب بودن شیر ورودی آب، آب بند درب، پمپ ماشین ظرفشویی یا شلنگ تخلیه ایجاد می‌شود. برای تشخیص مشکل، بررسی اینکه نشتی از کجا آمده است کمک می‌کند. اگر به نظر نمی‌رسد آب از درزگیر فرسوده در می‌آید، با برداشتن پانل دسترسی پایین یا صفحه ضربه به شما اجازه می‌دهد ببینید کدام قسمت باعث نشتی شده است.

با گذشت زمان، شیلنگ های ماشین ظرفشویی (شلنگ تخلیه، شیلنگ پمپ، خط تامین آب) ممکن است شل شوند، یا ممکن است بست خراب شود. شیلنگ ها همچنین می‌توانند ترک بخورند و باعث نشت آب شوند. اگر متوجه مشکلی در شیلنگ ماشین ظرفشویی شدید، باید آن را تعویض کنید.

شیر ورودی آب میزان آبی که ماشین ظرفشویی را پر می‌کند را کنترل می‌کند. اگر دریچه باز شود، می‌تواند باعث نشتی ماشین ظرفشویی شود. این شیر به شیلنگ های تامین آب متصل است که آب را به داخل ماشین ظرفشویی می‌آورد و وان ماشین ظرفشویی را پر می‌کند. اگر شیر ورودی آب معیوب باشد، باید تعویض شود.

اگر پمپ ماشین ظرفشویی معیوب باشد، اغلب به دلیل خرابی پروانه، می‌تواند باعث نشتی شود و معمولاً نیاز به تعویض دارد. همچنین بهتر است درزگیر درب ماشین ظرفشویی فرسوده را جایگزین کنید تا اینکه سعی کنید آن را تعمیر کنید.

ماشین ظرفشویی نویز دارد

اگر ماشین ظرفشویی شما صدای بیش از حد یا غیرعادی تولید می‌کند، معمولاً به دلیل فرسوده بودن قطعه است. تکه های غذا، تکه های شیشه یا سایر اشیاء نیز می‌توانند گیر کنند یا باعث انسداد شوند که منجر به صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی می‌شود. قفل درب معیوب می‌تواند باعث شود ماشین ظرفشویی به طور مداوم بوق بزند.

برای رفع صدای ماشین ظرفشویی:

بررسی کنید که ظروف و قفسه های ظرف به درستی و ایمن قرار گرفته باشند. مطمئن شوید که بازوهای اسپری می‌توانند بدون انسداد بچرخند.

بررسی کنید که یاتاقان های بازوی اسپری، حلقه ها و درزگیرها شل یا فرسوده نشده باشند.

اگر صدای کوبیدن شنیدید، بررسی کنید که شلنگ تخلیه محکم باشد و مشکلی ایجاد نکرده باشد.

قطعات داخلی را برای ایرادهایی که باعث ایجاد صدا می‌شوند بررسی کنید. صدای وزوز، جیغ یا ساییدن در طول چرخه تخلیه نشان دهنده خرابی پمپ تخلیه است. اگر پمپ معیوب باشد، ماشین ظرفشویی با پمپ گردش معمولاً در طول چرخه شست و شو صدای جیغ یا خش خش مداوم تولید می‌کند. اگر شیر ورودی آب معیوب باشد، اغلب صدای وزوز یا جیغ بلندی ایجاد می‌کند. مدل‌های ال‌جی با تیغه خردکن ممکن است در صورت شنیدن صدای خراشیدن معیوب باشند که می‌تواند ناشی از گیر کردن غذا در مجموعه تیغه خردکن باشد.

ماشین ظرفشویی روشن است اما کار نمی‌کند

اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما کار نمی‌کند، ممکن است راه حل ساده ای وجود داشته باشد یا ممکن است به خدمات یک متخصص آموزش دیده نیاز داشته باشد. دلایل معمولی عبارتند از قطع شدن فرمان مدار قطع یا قفل درب معیوب. است و از متخصصین فنی کار مشهد کمک بگیرید.

برای اینکه ماشین ظرفشویی دوباره کار کند مراحل زیر را دنبال کنید:

بررسی کنید که ماشین ظرفشویی به برق وصل باشد و قطع کننده مدار قطع نشده باشد.

بررسی کنید که خط تامین آب به ماشین ظرفشویی متصل باشد، زیرا برای کار کردن به آب نیاز دارد.

بررسی کنید که درب کاملاً بسته باشد و قفل درب به درستی کار کند. اگر درب به درستی با در بسته بسته نشود، این ویژگی ایمنی کار ماشین ظرفشویی را متوقف می‌کند. معمولاً می‌توانید بشنوید که قفل درب درست کار می‌کند یا خیر. برای بررسی قفل درب، یک پانل دسترسی باید برداشته شود و قفل درب از نظر مقاومت با یک مولتی متر تست شود.

بررسی کنید که قطعات داخلی به درستی کار می‌کنند. اگر یک قطعه ضروری مانند رله استارت موتور، فیوز حرارتی یا موتور محرک معیوب باشد، ماشین ظرفشویی احتمالا روشن نمی‌شود. قطعات داخلی را می‌توان برای آسیب دیدگی بررسی کرد و با برداشتن پانل دسترسی پایین یا کیک پلیت با مولتی متر تست کرد.

کنترل پنل و برد کنترل اصلی را بررسی کنید. ایرادات این قطعات نسبتاً نادر است، اما اگر ایرادی وجود داشته باشد، احتمالاً ماشین ظرفشویی را از کارکرد صحیح جلوگیری می‌کند. ریست کردن ماشین ظرفشویی ممکن است مشکل را حل کند. دستورالعمل های تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی را می‌توان در کتابچه راهنمای ماشین ظرفشویی یافت، اگرچه ممکن است برخی از مدل ها دارای دکمه تنظیم مجدد باشند یا قطع برق ممکن است باعث بازنشانی شود. در صورت خرابی برد کنترل، باید توسط یک متخصص آموزش دیده بررسی شود و در صورت معیوب بودن، تعویض کنید

 

ایا میتوانید با ماشین ظرفشویی در هزینهای خود صرفه جویی کنید ؟

 

بسیاری از وسایل آشپزخانه و کالاهای دیگر، مجموعه فنی کار مشهد در واقع توانسته در هزینهای مشتریات صرفه جویی انجام داده است از این روی هم نمیتوان بدون ماشین ظرفشویی کار کنیم. به همان اندازه که راحت هستند - و برای کسانی که بودجه کافی دارند ضروری است - ماشین ظرفشویی ال جی چیزی نیستند که در خانه هایمان به آن نیازنداشته باشیم. وقتی همه ما به بودجه‌هایمان نگاه می‌کنیم و فشار را احساس می‌کنیم، این سؤال شروع می‌شود: "آیا به ماشین ظرفشویی نیاز دارم؟" و هزینه کارکرد ماشین ظرفشویی چقدر است؟

تیم فنی کار مشهد اینجا fanikarmashhad.ir اینجاست تا به این سوال پاسخ دهد و همچنین نکات مفیدی را برای کاهش تأثیر ماشین ظرفشویی شما بر قبض انرژی به شما ارائه میدهد.
آیا هزینه کارکرد ماشین ظرفشویی گران است؟

واقعیت این است که در حالی که نمی‌توانید ماشین ظرفشویی را به صورت رایگان راه اندازی کنید - مگر اینکه حامل هایانرژی خود را تولید کنید، مدل های کارآمد انرژی در واقع می‌توانند بسیار ارزان باشند. جدا از هزینه اولیه (و مواد شوینده)، هزینه راه اندازی ماشین ظرفشویی شامل مصرف برق و هم آب ناشی می‌شود.

اما از آنجایی که اکثر ماشین‌های ظرفشویی ال جی مدرن در واقع دارای سیستم های کم مصرف بسیار موثر و استفاده کردن آب هستند، این می‌تواند در واقع ارزان‌تر از آبی باشد که از طریق دیگ بخار گرم می‌شود (که اغلب قدیمی‌تر و کمتر موثر هستند). علاوه بر این، ماشین ظرفشویی شما ممکن است یک برنامه سازگار با محیط زیست داشته باشد که انرژی کمتری را مصرف نماید پس نگران مصرف انرزی نباشید .
برای صرفه جویی در هزینه هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی چه کنیم ؟

با وجود هزینه های بالای تامین نگهداری، واضح است که خرید و راه اندازی ماشین ظرفشویی ال جی مقرون به صرفه است با این حال، مجموعه فنی کار مشهد نکاتی را گردآوری کرده‌ است که می‌تواند به شما در صرفه‌جویی بیشتر در هنگام کار کردن ماشین ظرفشویی ال جی کمک کند.
1
. ماشین ظرفشویی را بیش از حد پر نکنید

وسوسه ای وجود دارد، به خصوص در خانواده های بزرگتر، که ماشین ظرفشویی خود را پر از ظرف میکنند تا زود شستشوی انجام شود این کار اشتباه است. اما این فقط باعث می‌شود که برخی از ظروف به درستی شسته نشوند - بنابراین اطمینان حاصل می‌شود که یا باید یک چرخه دیگر را زودتر انجام دهید یا آنها را زیر آب داغ بشویید بعد داخل ظرفشویی بگدارید

علاوه بر این، شما در معرض خطر آسیب رساندن به دستگاه خود قرار می‌گیرید که باعث می‌شود از گارانتی شرکت خارج شود و مشکل ساز شود. در حالی که ما نرخ‌های بسیار رقابتی ارائه می‌دهیم، این هزینه ها مازاد دیگری است که می‌توانید بدون آن انجام دهید!
2
. ماشین ظرفشویی خود را به درستی نگهداری کنید

راه دیگری که می‌توانید در این هزینه صرفه جویی کنید، نگهداری صحیح ماشین ظرفشویی است. علاوه بر پر نشدن ماشین ظرفشویی با ظروف، مواردی مانند مواد شوینده ای که برای استفاده انتخاب می‌کنید می‌تواند بر وضعیت ماشین ظرفشویی شما تأثیر بگذارد. در حالی که برخی از شوینده‌های ارزان‌تر ممکن است بقایایی از خود باقی بگذارند، مواد شوینده با کیفیت بهتر می‌توانند به طور کلی داخل ماشین ظرفشویی را نیز تمیز کنند. در حالی که ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند، ممکن است بعداً باعث صرفه جویی میشود
3. ظروف خود را تمیز نمایید

همیشه ظروف را تمیز کنید بعد داخل ماشین ظرفشویی بگذارید و یا که ظرفشویی را فقط با چند ظرف راه اندازی کنید به خصوص اگر در مورد نحوه تمیز کردن وسایل کاملاً وسواس خاصی دارید. حتی اگر ماشین ظرفشویی شما دارای تنظیمات «نیمه بار» باشد، باز هم برای کارکردن آن هزینه مواد شوینده خواهید داشت. بنابراین به جای روشن کردن ماشین ظرفشویی، با چند ظروف را کنار بگذارید، آن را فراموش کنید، در را ببندید و قبل از کار کردن، صبر کنید تا پر شود.
4. زمان یک ماشین ظرفشویی چقدر است؟

اگر ماشین ظرفشویی قدیمی تر و کم کارآمدتری دارید، ممکن است بخواهید به یک ماشین ظرفشویی مدرن تر ارتقا دهید. در حالی که هزینه اولیه ممکن است کم هزینه باشد، دستگاعای جدید وسیله ای با کارکرد بلندمدت هستند که به طور بالقوه می‌توانند در طول زمان در هزینه شما صرفه جویی کنند. با توجه به اینکه قبض‌های انرژی فقط افزایش می‌یابد، این می‌تواند سرمایه‌گذاری مهمی در حال حاضر باشد.
5. ظروف خود را با هوا خشک کنید

اگر ظروف خود را با هوا خشک کنید، تا 20 درصد در مصرف انرژی خود صرفه جویی خواهید کرد. به این دلیل که چرخه خشک کردن از انرژی برای گرم کردن داخل دستگاه استفاده می‌کند تا ظروف خشک شوند، در حالی که می‌توان با باز کردن درب و گذاشتن خشک شدن آن‌ها یا واداشتن شخصی به خشک کردن در هزینهای صرفه جویی کرده اید


تعمیرات ظرفشویی در مشهد
ارورماشین ظرفشویی ال جی

 

کدهای خطای ماشین ظرفشویی ال جی. این کدهای خطا برای گیرکردن پمپ، مشکل تخلیه، موتور خرابی و سایر کدهای خطا هستند.

 

کدهای خطا برای ماشین ظرفشویی ال جی

کد خطا OE

علت ارور: مسئله تخلیه

در صورت تشخیص مشکل تخلیه، صفحه نمایش ماشین ظرفشویی شما پیام خطای OE را نشان می‌دهد.

نکته خودیاری:

این اغلب به دلیل مسدود شدن غذا یا مشکل نصب ایجاد می‌شود.

اگر در وان ماشین ظرفشویی آب وجود دارد، برای تخلیه آب، فقط یک بار تخلیه کنید.

اگر به دکمه های نمایشگر نگاه کنید، می‌توانید یک دکمه درین را مشاهده کنید تا تخلیه تمام شود.

با کلیک بر روی هر دوی این دکمه ها به طور همزمان فرآیند  reset و drain شروع می‌شود.

به سادگی یک چرخه را شروع کنید، 45 ثانیه صبر کنید و سپس اگر ماشین ظرفشویی خود گزینه  reset drain را ندارد، آن را خاموش کنید.

ثانیه اول از چرخه های شستشوی ماشین ظرفشویی ال جی برای تخلیه استفاده می‌شود.

اگر این مراحل را دنبال کنید، خطای OE شما باید برطرف شود. اگر این اتفاقات نیوفتاد ماشین ظرفشویی ال جی شما نیاز به تعمیر دارد و با واحد خدمات ما به شماره 09914113664 تماس حاصل نمایید.
کد خطای LE

مشکل: موتور پمپ گردش اب گیر کرده است.

کد خطای LE روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی شما نشان می‌دهد که جت پمپ به درستی کار نمی‌کند.

نکته خودیاری:

برای حل مشکل کد خطای LE می‌توان از اقدامات زیر استفاده کرد:

دکمه پاور را فشار دهید تا ماشین ظرفشویی خاموش شود.

به مدت 10 تا 15 ثانیه، کلید برق را خاموش کنید یا ماشین ظرفشویی را از برق بکشید.

3ماشین ظرفشویی را دوباره وصل کنید یا مدار را دوباره روشن کنید.

با فشار دادن دکمه پاور می‌توانید ماشین ظرفشویی را فعال کنید.

سیکل کارکرد را از نو شروع کنید تا بررسی کنید که آیا خطا برطرف شده است یا خیر.
کد خطا HE

موضوع: المنت معیوب است

شماره خطای HE ماشین ظرفشویی ال جی شما نشان می‌دهد که مشکل گرمایش یا هیتر را تشخیص داده است. اگر ماشین ظرفشویی نتواند آب را گرم کند یا آب خیلی داغ شده باشد، این اتفاق می‌افتد.

نکته خودیاری:

کاری که می‌توانید برای خلاص شدن از دردسر کد خطای HE انجام دهید به شرح زیر است:

  با فشار دادن دکمه پاور ماشین ظرفشویی را خاموش کنید.

ماشین ظرفشویی را به مدت ده ثانیه جدا کنید.
ماشین ظرفشویی را دوباره وصل کنید.

برای شروع، کلید پاور را در موقعیت «روشن» قرار دهید.

چرخه شستشوی جدید شروع می‌شود.

اگر با انجام موارد بالا مشکل حل نشد حتما با متخصصین ما تماس بگیرید
کد خطا FE

مسئله: جایی اب نشت کرده است.

خطای FE در ماشین ظرفشویی شما نشان می‌دهد که مشکلی در تامین آب وجود دارد. پمپ تخلیه به طور خودکار در صورت وجود آب اضافی در ماشین ظرفشویی فعال می‌شود.

نکته خودیاری:

معمولاً با دنبال کردن دستورالعمل‌های زیر می‌توان آن را پاک کرد:

دکمه پاور را فشار داده و نگه دارید تا ماشین ظرفشویی خاموش شود

به مدت 2 دقیقه ماشین ظرفشویی را خاموش کنید

ماشین ظرفشویی را دوباره به برق وصل کنید

برای رااندازی مجدد ماشین ظرفشویی دکمه پاور فشار دهید

ماشین ظرفشویی را به حالت نیمه خوابیده نگهدارید تا قطرات اب داخل تخلیه شودد

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر