menusearch
fanikarmashhad.ir

درباره ما

جستجو
صفحه اصلی
یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ ۵:۳:۵۵
(3)
(2)
درباره ما

درباره ما – شرکت مهندسی اطمینان ملقب به سایت فنی کار مشهد جز باسابقه ترین فعالان خدمات لوازم خانگی در مشهد ،بعنوان بزرگترین سایت خدمات انلاین تخصصی انواع خدمات را توسط همکاران باتجربه در شهرمشهد بصورت فوری وشبانه روزی خدمات ارائه می‌دهد.هدف ما در انجام خدمات کسب رضایت مشتریان در خراسان رضوی است.شما مشتریان محترم هرگونه مشکل داشته باشید با ما در ارتباط باشید .ما اماده پاسخگوی بصورت ۲۴ ساعته به هموطنان محترم هستیم.

 

شرکت فنی مهندسی اطمینان با چندین سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر مشهد است، ما سعی داریم که در امور خدماتی (نصب، سرویس، تعمیرات و ...) خانگی و صنعتی واداری، به صورت مجازی فعالیت کنیم.
وتمامی مجوزهای فعالیت را کسب نمودیم و با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد داریم که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو برداریم و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما عزیزان را به حداکثر برسانیم.

ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه امور خدماتی تحت نظارت فنی کار مشهد آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می‌باشند.

ما آماده عقد قرار داد همکاری با سازمانها، ادارات، سازندگان و ... می‌باشیم..