menusearch
fanikarmashhad.ir

تعمیر سردخانه در مشهد | تعمیرکار سردخانه مشهد | 09914113664

جستجو
صفحه اصلی
پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۷:۴۴
پنج شنبه پانزدهم خرداد ۹۹
(8)
(0)
تعمیر سردخانه در مشهد | تعمیرکار سردخانه مشهد | 09914113664

تعمیرات تخصصی سردخانه های ثابت و متحرک را به ما بسپارید.

​نصب و تعمیر سردخانه های زیر صفر و بالای صفرمشهد 09914113664

تعمیرکار و نصاب سردخانه مشهد

تعمیرکار سردخانه مشهد

 

 

برای یک سری مکانهایی و یا صنایع سرد کننده که نیازمند سردخانه میباشند به طور کلی سیستم هایی که قادر به ایجاد فضای سرد جهت نگهداری انواع کالاها مخصوصا مواد غذایی استفاده میشود.به اندازه ای که سردخانه ها امروزه از اهمیت بالایی در نگهداری مواد غذایی قرار دارند که کوچکترین عیب باعث خساراتی اقتصادی بزرگ و سنگین میشود در چنین شرایطی انتخاب یک نصاب در اجرای رااندازی تعمیر و نصب سردخانه بسیار مهم است ازاین رو خدمات نصب تعمیر رااندازی سردخانه خود را به ما بسپارید.

 

به متخصصین ما برای انجام هرگونه از خدمات سردخانه های ثابت و متحرک و زیر صفری و بالای صفری از قبیل سرویس سردخانه ، تعمیر سردخانه ، اجرا و نصب سردخانه اعتماد کنید ما دارای مهارت و سالها تجربه کاری درخشان میباشیم.

کیفیت خدمات ماعمل ماست با ارایه بهترین خدمات توانسته ایم با انجام حرفه ای ترین خدمات سردخانه اعتماد مشتریان را به خود جلب کنیم

درصورتی که به فکر راه اندازی سردخانه فریونیهستید و به دنبال یک نصاب سردخانه ماهر جهت اجرا سردخانه می گردید و یا اینکه سردخانه فریونی دارید و نیاز به سرویس و تعمیر سردخانه فریونی دارد باید بگوییم که ما در این مرکز دارای نصاب و تعمیرکار سردخانه فریونی متخصص و با تجربه بسیار بالا هستیم و قیمت های بسیار مناسبی را در زمینه نصب سردخانه به مشتریان خود می دهیم تا بتوانیم در این شرایط اقتصادی کلیه درخواست های مشتریان را پاسخ و در نهایت انجام دهیم. ما به عنوان اولین مرکز تخصصی در زمینه راه اندازی سردخانه سرویس سردخانه و تعمیر سردخانه فریونیخدمات بسیار متنوع و مشتری محوری را برای شما عزیزان ارائه نماییم چراکه اعتقاد داریم در صورتی که برای اجرا نصب سرویس و تعمیرات سردخانه موفق و با قیمت مناسب و بدون اشکال کار را انجام دهیم مشتری با رضایت کاملی که دارد

 

خروج روغن ازکمپرسور چیلر ،کمپرسور سردخانه، معضلات عدم بازگشت.

عدم بازگشت روغن کمپرسور در چیلر های تراکمی و کولرهای گازی یکی از بزرگترین معضلات در سیکل های تبرید تراکمی می باشد.
در اجرای خطوط لولهکشی باید به این نکته دقت نمود که لولهکشی مدار تبرید علاوه برآنکه هدایت مبرد را در مدارتبرید به عهده دارد، وظیفه هدایت صحیح روغن در جهت جریان مبرد را نیز دارا میباشد. روغن کمپرسور در هنگام خروج گاز داغ مبرد از کمپرسور، با آن مخلوط شده و همراه مبرد خارج میگردد. بنابراین جهت ثابتماندن سطح روغن کمپرسور، روغن باید بطور یکنواخت در مدار گردش نماید. در نتیجه سایز لولهکشی مدارتبرید باید طوری باشد که سرعت عبور گاز از درون لوله به حدکافی بالا باشد تا بتواند قطرات روغن را با خود حمل کند. مبرد در حالت مایع به سادگی و بهسرعت با روغن مخلوط شده و به آسانی روغن را با خود جابجا مینماید اماگاز مبرد به سادگی با روغن مخلوط نمیشود و تنها از طریق تعیین درست سایز لولهکشی و اجرای تلههای روغن و شیبهای مناسب میتوان روغن را به حرکت در جهت جریان مبرد واداشت. در صورت رعایت نکردن این موارد، روغن در نقاط پایین سیستم جمع شده و متوقف خواهد شد و مشکلات ناشی ازکمبود روغن در کمپرسور گریبان گیر سیکل تبرید ما خواهد شد. خرابی روغن تبرید یکی دیگر از مشکلات سیکل تبرید می باشد که در مقاله ای جداگانه به آن پرداخته ایم.

1- جهت حرکت صحیح روغن هر لوله افقی(در خط رانش و مکش) باید دارای شیب حداقل %1 در جهت حرکت جریان مبرد باشد. لازم به ذکر است، خط مایع احتیاج به شیب ندارد.

2- در خطوط مکش و رانش، که مبرد بصورت گاز میباشد، همواره قبل از اتصال به یک رایزر، باید یک تلهروغن اجرا گردد.

چنین تلهای با خاموش شدن کمپرسور و متوقف شدن جریان حرکت مبرد که باعث جمعشدن روغن موجود در یک رایزر در ته آن میگردد، از برگشت روغن به کمپرسور با اواپراتور جلوگیری مینماید و با عبور مجدد جریان گازمبرد از تله موجود، روغن جمعشده در این قسمت بهصورت قطرات ریز در آمده و شروع به بالا رفتن از رایزر مینماید.

3- رایزرهای با ارتفاع بیش از 5/2 متر احتیاج به چنین تلهای خواهند داشت. کمتر از این ارتفاع، عبور روغن کم و بیش انجام خواهد شد.

4- اندازه (طول) تلهروغن بهتر است تا حد ممکن (تا حدی که اتصالات اجازه میدهند) کوچک باشد. تا بیش از اندازه روغن در این قسمت انباشته نشود.

5- اگر ارتفاع رایزر بیش از 6 متر(Ft20) باشد، لازماست که بهازای هر 6 متر یک تله جدید ایجاد گردد.

6- جهت انتقال بهتر روغن در مسیر لولهکشی هنگام کاهش قطر لولهها، از تبدیلهای غیر هممرکز بهصورتی که قسمت مسطح آن در قسمت پایین قرار گیرد، استفاده شود.

همچنین در ایجاد تلهروغن باید دقت کافی شود تا مانعی بر سر راه روغن، جهت ورود به تله وجود نداشته باشد.

تعمیرات سردخانه در مشهد

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر