menusearch
fanikarmashhad.ir

تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد |09914113664| تعمیر لباسشویی بوش مشهد

جستجو
صفحه اصلی
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ۵:۳۰:۴۷
سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت ۹۹
(7)
(0)
تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد |09914113664| تعمیر لباسشویی بوش مشهد

تعمیرات لباسشویی بوش در مشهد / تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

 

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

تعمیر لباسشویی بوش در مشهد

سلام. امروزه لباسشویی ها با تکنولوژی روز دنیا ساخته میشود و عیوب انها هم تخصصی میباشد که متخصصین فنی کار مشهد با دانش و مهارتی که دارند میتوانند در جهت تعمیر دستگاهای مختلف به نحو احسن انجام وظیفه نمایند

بیشترین مشگلات لباسشویی ها را دراینجا برای شما مشتریان محترم توضیح میدهیم

لباسشویی روشن نمیشود مشگل از برق ورودی و برد الکترونیکی میباشد

لباسشویی ابریزی دارد مشگل از شیلنگهای رابط میباشد

لباسشویی اب را تخلیه نمیکند مشگل از پمپ تخلیه میباشد

لباسشویی سرصدا اضافه دارد مشگل از بلبرینگهای میباشد

لباسشویی لرزش دارد مشگل از کمک ها و پایه های زیر دستگاه دارد

که میتوانید با تماس بافنی کارمشهد نسبت به تعمیر لباسشویی اقدام نمایید و متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن لباسشویی شمارا تعمیر میکنند

نمایندگی بوش  در مشهد |نمایندگی ااگ در مشهد | نمایندگی سامسونگ در مشهد | نمایندگی ال جی در مشهد | نمایندگی ابسال مشهد | در نمایندگی پاکشوما در مشهد | نمایندگی مرسی در مشهد | نمایندگی پارس در مشهد | نمایندگی لوازم خانگی در مشهد .

 

تعمیر لباسشویی

برای تعمیرات به فنی کار مشهد مراجعه کنید

به عنوان یک صاحب مشاغل ، می دانیم چقدر مهم است که تجهیزات لباسشویی خود چقدر مهم است تعمیرکارخوبی داشته باشید. خرابی ها می توانند کار را به حالت تعلیق در آورند ، به همین دلیل در اولین نشانه مشکل باید با متخصصان تعمیر لوازم خانگی ما تماس بگیرید. ما آماده هستیم تا به صورت کارآمد خدمات لباسشویی مورد نیاز خود را برای ادامه رضایت مشتریان خود انجام دهیم .

ما چندین نوع تعمیر تجهیزات لباسشویی را ارائه می دهیم:

تکنسین های ما همچنین می توانند تعمیر و نگهداری روزمره را روی لباسشویی شما انجام دهند تا در طی سال به راحتی و به طور کامل کار کند. ما می دانیم که وقت شما با ارزش است ، به همین دلیل ما خدمات سریع ارائه می دهیم که متناسب با برنامه شما باشد. تعمیر لباسشویی با تماس باما رفع مشکلی میشود، بنابراین منتظر باشید تا خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیر لباسشویی خود را با کارشناسان فنی کار مشهد برنامه ریزی کنید! فقط با (09114113664) تماس بگیرید یا یک قرار ملاقات را بصورت آنلاین برنامه ریزی کنید .

انتخاب برتر شما برای تعمیر لباسشویی در مشهد

فنی کارمشهد یک سیستم کارامد لوازم خانگی در خراسان رضوی است. ما برای اطمینان از برآورده ساختن نیازهای شما از تعمیرکاران اموزش دیده و متبحر استفاده نمودیم ، به همین دلیل همه قطعات و خدمات خود را با ضمانت کیفیت یک 2 ماهه مکتوب می کنیم. ما همچنین قیمت تمام شده قطعات و قیمت خدمات را در کلیه خدمات تعمیر ارائه می دهیم - بنابراین شما با اسایش خاطر پرداخت می کنید ، هیچ وقت شما را برای اضافه کاری تکنسین های ما هزینه نمی پردازید.

هنگامی که ما شما را برای خدماتی مانند خانگی و تجاری نقل می کنیم ، تخمین ما قیمتی است که شما پرداخت خواهید کرد. هیچ هزینه پنهانی یا غافلگیری وجود ندارد. نگران دستگاهای خود نباشید بنابراین دیگر برای برنامه ریزی خدمات صبر نکنید. تیم های اختصاصی ما از سال 1378خدمات تخصصی تعمیر لوازم خانگی را ارائه می دهند ، به همین دلیل فنی کار مشهد نامی است که می توانید به آن اعتماد کنید

 

تعرفه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی را در شرکت فنی کار مشهدبرای شما عزیزان شرح داده ایم تا با اسایش خاطر از خدمات ما بهره مند شوید، همچنین دیگر دغدغه ای بابت سوءاستفاده تعمیرگاه های غیر مجاز بهیچ عنوان نخواهید داشت
تعرفه تعمیرات و خدمات لباسشویی شرکت فنی کار مشهد در سال 1399
هزینه تعمیرو سرویس ماشین لباسشویی را برای شما مشتریان عزیز شرح داده ایم تا با ارامش به پرداخت مبلغ تعرفه خدمات لباسشویی بپردازید و از گران بودن خدمات جلوگیری نماییم ، مجموعه فنی کار مشهد در راستای جلب رضایت مشتری مفتخر است ، کلیه تعرفه های تعمیرات ماشین لباسشویی را با جزئیات درج نماید ، امید داریم با رعایت کردن قوانین مشتری مداری جایگاه خود را در عرصه خدمات لوازم خانگی در مشهد حفظ نماییم

  با استفاده از خدمات فنی کار مشهد بابت تعمیر لباسشویی در محل تا 70 % در هزینه ها و 50 % در زمان صرفه جویی کنید .


تعرفه خدمات لباسشویی در شرکت فنی کار مشهد :

  هزینه نصب ماشین لباسشویی 650000 ریال
  هزینه ایاب ذهاب رایگان میباشد .
  هزینه تعویض شیلنگ ورودی 350000 ریال
  هزینه نصب موتور 5000000 ریال
  هزینه نصب پایه لباسشویی 1500000 ریال
  هزینه نصب شیلنگ تخلیه 500000 ریال
  هزینه نصب برد لباسشویی 1300000 ریال
  هزینه نصب شیر الکتریکی 550000 ریال
  هزینه نصب بلبرینگ 4000000 ریال
  هزینه نصب واشر دور دیگ 400000 ریال
  هزینه تعمیر زغال موتور 450000 ریال
  هزینه تعمیر سیم پیچ 850000 ریال
  هزینه نصب تسمه 150000 ریال
  هزینه نصب یاتاقان ثابت 550000 ریال
  هزینه نصب یاتاقان متحرک 650000 ریال

 

               

نکاتی مهم در ارتباط با تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در مشهد :

 1.   استفاده بیش از حداز مجاز از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد بلکه اسیب جدی به دستگاه وارد مینماید .
 2.     از انجایی که اب مشهد جرم دارد حتما از فیلتر پلی فسفات استفاده گردد
 3.   برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن توجه نمایید.
 4.   در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن
 5.   نسبت به نوع جنس ، نوع کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید
 6.   همه را با یک درجه ثابت نشورید تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید
 7.   حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک کردن لباسها اقدام کرد
 8.   نسبت به نوع و جنس الیاف لباسهای خود دور خشک کننده را تنظیم نمایید
 9.   بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود سه ساعت استراحت دهید
 10.   سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید و هر سه ماه یک بار با جرم گیر مخصوص ماشین لباسشویی دستگاه خود را جرم گیری نمایید

 

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی در مشهد

خرید، سرویس و نگهداری لوازم خانگی امروزهه با توجه افزایش چندبرابری قیمت­ها برای همه ما اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. از این رو انتخاب یک محصول با کیفیت با خدمات پس از فروش مناسب می­تواند نقش حیاتی در انتخاب­های ما داشته باشد. اما تعریف واقعی کیفیت چیست؟

کیفیت یک کمیت کیفی است و با اعداد و ارقام قابل تعریف نمی­باشد. از این رو بیاید به صورت قراردادی کیفیت را تعریف کنیم.

در نظر برخی ها کیفیت تنها به نوع ساخت و از نظر برخی دیگر به زیبایی و یا خدمات پس از فروش شرکت تولید کننده مربوط است. تمام این تعاریف درست است اما زمانی از کیفیت کافی برخوردار هستیم که تمام این تعاریف را به صورت یکجا داشته باشیم. یعنی:

کیفیت یک محصول حاصل استفاده از مواد اولیه مرغوب در کنار طراحی زیبا است که شرکت تولید کننده از آن پشتیبانی کند.

از این رو باید دنبال محصولی بود که بتوانیم در تعریف کیفیت بگنجانیم.

ال جی، ارمغان آور کیفیت برای زندگی خوب

ال جی تولید کننده انواع لوازم خانگی از جمله یخچال ال جی، ظرفشویی ال جی، لباسشویی ال جی و .. است که از مواد اولیه با کیفیت در محصولات خود استفاده کرده است. ال­جی در کنار استفاده از مرغوب­ترین مواد برای تجهیزات تولیدی خود هیچ وقت تاثیر زیبایی در فروش را فراموش نکرده است.

ال­جی تنها در زمینه لوازم خانگی پیشتاز نیست بلکه سابقه­ای درخشان در زمینه ارائه خدمات تعمیر پس از فروش نیز دارد و گوی سبقت را در این زمینه از رقیبان خود ربوده است .در وضعیت امروز ایران که دچار مشکلات اقتصادی هستیم انتخاب یک محصول با دوام با خدمات پس از فروش چندساله بدون تردید می تواند به اقتصاد طولانی مدت خانواده کمک کند.

خدمات تعمیرات، مهم تر از نمایندگی فروش

محصولات ال جی همانند هر وسیله الکتریکی دیگر ممکن است به مرور زمان نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشند. از این رو ال جی در کنار نمایندگی ­های فروش خود در سراسر جهان به صورت گسترده دارای تعمیرات نیز می­باشد. مراجعه به تعمیرگاه مجاز تعمیرات به صورت چشمگیری در کاهش هزینه­های تعمیر شما موثر خواهد بود .

علاوه بر آن امروزه وسایل الکتریکی، روز به روز در حال پیشرفت و به تبع آن در حال پیچیده تر شدن می­باشد. به عنوان مثال سال­ها قبل اکثر لباسشویی­ها دارای مشخصات فنی ساده ای­ بودند و به آسانی توسط تعمیرکاران ساده تعمیر می­شدند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی­ تعمیرات لباسشویی ال جی نیازمند تخصص تکنسین­های حرفه­ای تعمیرات لباسشویی الجی است. همچنین جهت تعمیرات یخچال ال جی مخصوصا مدل­های ساید بای ساید و یا ماشین ظرفشویی نیز تنها باید به تعمیرات یخچال ال جی در مشهد   و تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ال جی در مشهد مراجعه کنید. متاسفانه امروز با افزایش تعمیرگاه­های غیررسمی ارائه سرویس­های غیر حرفه­ای بسیار افزایش پیدا کرده است که نتیجه­ای جز اتلاف وقت و انرژی و هدر رفت هزینه ندارد.لطفا جهت انجام تعمیرات تخصصی خود تنها به شرکت فنی کار مشهد که تمامی مراحل قانونی را داراست مراجعه کنید:

 • تعمیرگاه مجاز یخچال الجی در مشهد
 • تعمیرگاه مجاز لباسشویی الجی در مشهد
 • نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در مشهد

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی در مشهدتعمیرات ال جی در مشهد

قطعات فابریک با ضمانت نامه

یکی از بزرگ ترین معایب تعمیرگاه­های غیر مجاز استفاده از قطعات غیر فابریک است. تعمیرگاه مجاز تعمیرات ال جی برای اطمینان خاطر مشتریان خود از قطعات فابریک با ضمانت نامه3 ماهه استفاده می کند. با در دست داشتن این ضمانت نامه در صورتی که قطعه تعویضی یا تعمیری به درستی کارنکند تعمیرگاه مجاز تعمیرات ال جی موظف است که بدون هزینه مشکل را برطرف کند.

ما به دنبال لوازم خانگی شما می آییم

یکی از دغدغه­ های اصلی مشتریان و صاحبان محصولات هنگام نیاز به تعمیرات جا به جایی لوازم خانگی است. زیرا اکثرا تکنسین­ها حاضر به تعمیر در محل نیستند و شما باید لوازم خانگی خودتان را با پرداخت هزینه ­های سنگین تا تعمیرگاه حمل کنید. کارشناسان نمایندگی مجاز تعمیرات ال جی با نظرسنجی­های متعدد از مصرف کنندگان، موفق به شناسایی این مشکل شدند. از این رو فنی کار مشهد بخش تعمیرات ال­جی جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز سرویس­ در محل را به خدمات تعمیرات خود اضافه کرده است.

تکنسین­های تعمیرگاه مجاز لباسشویی ال جی در مشهد با حضور در محل زندگی شما تمام مراحل تعمیرات را تحت نظارت مستقیم شما انجام می­دهند.

 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر